JAK JSME S KLÁRKOU ŠLI NA ODPAD:)
Jsme šli s kamarádkou Klárkou sbírat odpadky do
Neratovic
a byla to fakt jízda.
Vyřáželi jsme z Prahy-Masaričky. Když jsme dorazili, tak se válela spousta
odpadu hned u zastávky.
No, tak jsme to ládovali do pytlů, našli jsme spoustu různých kousků a pak jsme z toho udělali
knížečku:)
Byla to bžunda! Těším se už sakryš na další dobrodrůžo! chichichi.
zatím AHOJ!
JAK JSME JELI SE SILVESTREM NA KLADNO:O
JEJDA! Panečku... Byl den po narozeninách mé
sestry, kdy jsme společně byli na Avril Lavigne
a dopoledne se za námi
zastavil náš kamarád Silvestr, že jede na Majáles na Kladnop
a jestli nechceme s ním. Sestra nechtěla, ta měla už nějaký program, tak jsme vyrazili jen my dva.
Tancovali jsme, popíjeli jsme. No úžo! Jenže nám ujel poslední vlak do Prahy xD.
tak jsme skončili ve sportbaru do prvního vlaku. To bylo radosti!
zatím AHOJ!